-A A +A

İletişim

ATHENS BRANCH

MERKEZ

72 km Old Highway Thessaloniki Katerini
Postal code 60 300, P.O.Box 06
Eginio - Pieria – Greece

T. +30 23530 51200

F. +30 23530 51486

HEADQUARTER

ATİNA ŞUBESİ

18 Leontariou street, Kantza
Postal code 15351 Palini

T. +30 210 9852193

T. +30 210 9852194

F. +30 210 9852225

Contact

İLETİŞİM

Aiginio, Municipality of Pydna-Kolindrou, Pieria Prefecture
Postal code 60 300, P.O.Box 06

www.olympia-electronics.com

Email: info@olympia-electronics.gr

Email: athens@olympia-electronics.gr

Technical Department

DESTEK BÖLÜMÜ

T. +30 23530 51200 (+447)

Mon. - Fri.: 07.00 - 15.30

Mon. - Fri.: 15.30 - 20.00

Saturday: 08.00 -13.00

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Bölümler

Yönetim

Dimitris Lakasas
Dimitris Lakasas
CΕΟ
ceo@olympia-electronics.gr
Nikos Arvanitidis
Nikos Arvanitidis
CEO
chairman@olympia-electronics.gr

Yönetici Kadro

Dionisis Lakasas
Dionisis Lakasas
Teknoloji ve Araştırma Direktörü
cto@olympia-electronics.gr
ext. 112
Thomas Lakasas
Thomas Lakasas
IQMS Direktörü
quality@olympia-electronics.gr
ext. 221
Rena Arvanitidou
Rena Arvanitidou
COO / Operasyon Müdürü
coo@olympia-electronics.gr
ext. 208
Eleftheria Lakasa
Eleftheria Lakasa
Endüstriyel Tasarım Müdiresi
advers@olympia-electronics.gr
-
Polikarpos Papadopoulos
Polikarpos Papadopoulos
Ticari Müdür
ppapadopoulos@olympia-electronics.gr
ext. 473
Spyros Kafalis
Spyros Kafalis
Athens Branch Manager
skafalis@olympia-electronics.gr
+30 2109852193-4

Yönetim / Satış Sekreterliği

Kiki Glikou
Kiki Glikou
Yönetim Sekreteri
kglikou@olympia-electronics.gr
ext. 203
Maria Papadimitriou
Maria Papadimitriou
Resepsiyon
reception@olympia-electronics.gr
ext. 201/202

İhracat Bölümü

Bantali Antar
Bantali Antar
İhracat müdürü
export@olympia-electronics.gr
ext. 206
Ioanna Tsilakopoulou
Ioanna Tsilakopoulou
Yurt Dışı Destek
support@olympia-electronics.gr
ext. 218
Dafni Chatzigiovanaki
Dafni Chatzigiovanaki
İhracat Bölümü
dchatzig@olympia-electronics.gr
ext. 247
Antonis Argyropoulos
Antonis Argyropoulos
Kilit Müşteri Yöneticisi
aargiropoulos@olympia-electronics.gr
ext. 416
Olga Myrisa
Olga Myrisa
İhracat Bölümü
shipping@olympia-electronics.gr
ext. 209
Ilias Malamidis
Ilias Malamidis
İhracat Bölümü
hmalamidis@olympia-electronics.gr
ext. 209
Stergios Koutsouvaloglou
Stergios Koutsouvaloglou
Almanca Konuşulan Ülkeler Satış Mühendisi
s.koutsouvaloglou@olympia-electronics.gr
ext. 282, mob. +30 6947561227
Valentina Elena
Valentina Elena
Almanca Konuşulan Ülkeler Satış Yardımcısı
velena@olympia-electronics.gr
ext. 280
John Kourkoutas
John Kourkoutas
Sahra Altı Ülkeler Satış Mühendisi
africasales@olympia-electronics.gr
+30 210 9852193-4, +30 6979001028
Antonis Mantoulidis
Antonis Mantoulidis
Balkan Ülkeleri Satış Mühendisi
amantoulidis@olympia-electronics.gr
ext. 219, +30 6942982351
Jerzy Athanasiadis
Jerzy Athanasiadis
Olympia Electronics'in Polonya Temsilcisi
g.athan@olympia-electronics.gr
+30 6932 337838, +48 574610888

Muhasebe

John Alexopoulos
John Alexopoulos
Finans Müdürü
galexopoulos@olympia-electronics.gr
ext. 222
Chrysa Eleftherohorinou
Chrysa Eleftherohorinou
İnsan Kaynakları Bölümü
personel-dep@olympia-electronics.gr
ext. 226
Kaliope Lakasa
Kaliope Lakasa
Finans / Muhasebeci
plakasa@olympia-electronics.gr
ext. 225
Athanasios Stergioulas
Athanasios Stergioulas
Muhasebeci
finance@olympia-electronics.gr
ext. 223

Pazarlama / Yaratıcı Bölümü

Elizabeth Palaiologou
Elizabeth Palaiologou
Grafik tasarımcı
epalaiologou@olympia-electronics.gr
ext. 245
Dora Gerontidou
Grafik tasarımcı
dgerontidou@olympia-electronics.gr
ext. 245
Dimitris Lamprianidis Digital Marketing Manager
Dimitris Lamprianidis
Dijital Pazarlama Koordinatörü
dlamprianidis@olympia-electronics.gr
ext. 257

Elektrik Çalışmaları Bölümü

Thanasis Eleftheroudis
Thanasis Eleftheroudis
Elektrik ve Bilgisayar Mühendisi
teleftheroudis@olympia-electronics.gr
ext. 215
 Anastasios Kopteridis
Anastasios Kopteridis
Makine Mühendisi
akopteridis@olympia-electronics.gr
ext. 283

Araştırma ve Geliştirme Bölümü

Polina Karagiannidou
Polina Karagiannidou
Proje Müdiresi
pkara@olympia-electronics.gr
ext. 130
Ilias Tsologiannis
Ilias Tsologiannis
Yurt Dışı Teknik Destek
htsologiannis@olympia-electronics.gr
ext. 129

Tedarik / Sipariş

Theodoros Bamichas
Theodoros Bamichas
Satın Alma Μüdürü
tbamichas@olympia-electronics.gr
ext. 478
Sissy Fotopoulou
Sissy Fotopoulou
Tedarik Zinciri Müdiresi
sfotopoulou@olympia-electronics.gr
ext. 172
Tsironidis Athanasios
Tsironidis Athanasios
Tedarik Zinciri Müdiresi
atsironidis@olympia-electronics.gr
ext. 472
Kostas Grigoriadis
Kostas Grigoriadis
Tedarik Bölümü
kgrigoriadis@olympia-electronics.gr
ext. 448
Dimitris Palaiologos
Dimitris Palaiologos
Tedarik Bölümü
purchase@olympia-electronics.gr
ext. 110
Dimitris Tsalabanas
Dimitris Tsalabanas
Sipariş Yöneticisi
orders@olympia-electronics.gr
ext. 120

Üretim

Hlias Lotzaniotis
Hlias Lotzaniotis
Üretim Müdürü
hlotzianiotis@olympia-electronics.gr
ext. 497
Makis Saliaras
Makis Saliaras
Kalite Kontrol Müdürü
production@olympia-electronics.gr
ext. 151
Isaak Pavlidis
Isaak Pavlidis
Müdürü
ipavlidis@olympia-electronics.gr
ext. 498

Denizcilik Bölümü

Spyros Kafalis
Spyros Kafalis
Business Development Manager
skafalis@olympia-electronics.gr
Tel. +30 210 9852193
Ioanna Tsilakopoulou
Ioanna Tsilakopoulou
İhracat Desteği
support@olympia-electronics.gr
ext. 218

Teknik destek

Theodoros Kleisiaris
Theodoros Kleisiaris
Teknik Destek
tech@olympia-electronics.gr
ext. 447

SWISS Approval bsi LPCB  EVPU CNBOP-PIB  EAC

MERKEZ

72 km Old Highway Thessaloniki Katerini
Postal code 60 300, P.O.Box 06
Aiginio, Municipality of Pydna-Kolindrou, Pieria Prefecture
+30 23530 51200
+30 23530 51486
info@olympia-electronics.gr
www.olympia-electronics.com

NEWSLETTER